مجموعه مقالات ژورنال توربوماشین Asme Journal of Turbomachinery

ژورنال Turbomachinery از معتبرترین ژورنال‌های توربوماشین‌ها است. این ژورنال که توسط ASME چاپ می‌شود مجموعه‌ای از مقالات در رابطه با توربوماشین‌ها است.

سیستم‌های تست کمپرسورها

آزمون کارایی ترمودینامیکی (هیدرولیکی) کمپرسورها یکی از اقداماتی است که کاربر از طریق آن، عملکرد مطمئن، ایمن و اقتصادی ماشین را بررسی کند. برای اجرای سیستم‌های تست انواع کمپرسورها با ما تماس بگیرید.

استاندارد API 611

این استاندارد در رابطه با توربین‌های بخار با کاربرد عمومی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است.  این استاندارد مرسوم ترین استاندارد برای استفاده کنندگان صنایع فوق می باشد. اگرچه ملزومات استانداردهای API از استاندارد NEMA سختگیرانه تر می‌باشد، ولی نیازمندی‌های مصرف کنندهای این حوزه را بهتر منعکس کرده و پوشش می دهند.

استفاده از توربین‌های گازی در کاربردهای هایبرید

در سیستم دوگانه انرژی گرمایی خروجی از پیل سوختی بازیافت شده و از طریق موتور گرمایی به الکتریسیته تبدیل می‌شود. چنین موتور گرمایی از قبیل توربین‌های گاری، توربین‌های بخار و موتورهای رفت‌ و برگرشتی برای استفاده در این سیستم در نظر گرفته شده است. تا امروز فقط توربین گازی میکرو (MGT) ساخته و تست شده است. موتور MGT نوعی توربین گازی است که بخصوص برای ترکیب با پیل سوختی اکسید جامد بسیار مناسب است.

نرم‌افزار Flowmaster

نرم‌افزار Flowmaster محصولی قدرتمند از شرکت مشهور Mentor Graphics است که به طور تخصصی برای شبیه سازی تک بعدی سیالات حرارتی طراحی شده است. این نرم افزار به جرات بهترین انتخاب برای شبیه‌سازی و حل معادلات دینامیک سیالات می‌باشد.

نرم‌افزار CFturbo

نرم‌افزار CFturbo ابزاری قدرتمند برای طراحی توربوماشین‌ها است. استفاده از آن بسیار راحت است که امکان اصلاح و بهبود طرح‌های موجود را به سادگی ممکن می‌کند. این نرم‌افزار شامل تعدادی گام طراحی است که در طی این گام‌ها می‌توان قسمت‌های مختلف یک توربوماشین را طراحی کرد.

مجموعه مقالات کنفرانس توربو اکسپو ASME Turbo Expo

مجموعه مقالات کنفرانس توربو اکسپو ASME Turbo Expo

کنفرانس‌های توربواکسپو هر ساله زیر نظر ASME برگزار می‌شوند. این کنفرانس یکی از معتبرترین کنفرانس‌های مربوط به تجهیزات دوار می‌باشد.

نرم‌افزار زیمنس NX

نرم‌افزار ان ایکس NX که قبلا نام آن یونیگرافیکس Unigraphics بوده است، محصول شرکت زیمنس آلمان می‌باشد. این نرم‌افزار یکی از قوی‌ترین نرم‌افزارهای جامع طراحی به کمک رایانه، مهندسی به کمک رایانه وساخت به کمک رایانه است. این نرم‌افزار در سال ۱۹۶۰ توسط شرکت مک‌دانل داگلاس که سازندهٔ هواپیما و فضاپیما بوده، معرفی شد و تاکنون در کاربردهای متنوعی ازطراحی تا ساخت مورد استفاده قرار گرفته است

پالایش گاز شهید هاشمی نژاد

پالایش گاز شهید هاشمی نژاد

خرید قطعات یدکی کمپرسورهای هوای ابزار دقیق مدل اطلس کوپکو

شماره آگهی : 9340090

تاریخ انتشار در وب سایت : 1395/05/24

پالایش گاز پارسیان

پالایش گاز پارسیان

مناقصه spare parts for gas turbo compressor sumy ...

Spare parts for gas turbo compressor sumy

شماره آگهی : 9540047

تاریخ انتشار در وب سایت : 1395/05/25